©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Kultura
  • Akustyczny koncert Illusion w DK „Krzemień” w Szczecinie

Akustyczny koncert Illusion w DK „Krzemień” w Szczecinie

18 Grudzień 2023 | Błażej Szymański
fot. DK Krzemień

Illusion od ponad 30 lat tworzy i koncertuje, a ich aktywność, mimo upływu lat, cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów z całej Polski. Szczecinianie będą mogli posłuchać zespołu Illusion już w przyszłym roku, lecz będzie to koncert nietypowy…

1 marca 2024 roku Illusion przyjedzie do Szczecina zagrać koncert w wydaniu akustycznym. Odbędzie się on w ramach „Trasy Akustycznej 2024”, która zatrzyma się w 11 miastach w całej Polsce, a rozpocznie się właśnie w Szczecinie.

„Panowie spędzili kilkadziesiąt dni na próbach, aby „nieelektryczne” wersje oddawały właściwą moc i niosły pierwotny przekaz. Formuła pozwoliła także na zaproszenie gości, którzy nadali kilku utworom nowych kolorów oraz wyjątkowej energii” – informuje organizator na wydarzeniu facebookowym.

Wydarzenie odbędzie się w Domu Kultury „Krzemień” przy ul. Krzemiennej 10 o 19:00.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry