©  NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

 
  • Home
  • Aktualności
  • Kultura
  • Izzy and the Black Trees i Alarm w Krzywym Gryfie

Izzy and the Black Trees i Alarm w Krzywym Gryfie

24 stycznia 2023 | Błażej Szymański
Plakat wydarzenia

Zadziorna psych americana, brudne punkowe gitary i charyzmatyczny głos wokalistki oraz szczecińskie noise punkowe trio – takie połączenie interesujących brzmień wystąpi w klubie Krzywy Gryf.

Izzy and the Black Trees to czwórka utalentowanych muzyków wprost z Poznania. Ich surowe gitarowe brzmienie można śmiało porównać do takich wykonawców jak Pixies, Sonic Youth, PJ Harvey czy Patti Smith. "Żywioł na scenie, spokój i cytrynówka w garderobie" – mówią o sobie członkowie grupy. 7 października 2022 roku światło dzienne ujrzała ich druga płyta „Revolution Comes In Waves”, która spotkała się z bardzo dobrym odbiorem zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski.

Kwartet wystąpi w Szczecinie już 28 stycznia o godzinie 19:00 w Krzywym Gryfie przy ulicy Kolumba 5. Supportem będzie lokalny zespół Alarm, którego wszyscy zainteresowani mogli posłuchać na pierwszych urodzinach NiUS Radia Uniwersytetu Szczecińskiego!

Relacja z wydarzenia: TUTAJ

Nie zabraknie więc genialnej muzyki i ogromnej ilości energii!

Link do wydarzenia na Facebooku.NiUS Radio

Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności
Uniwersytet Szczeciński
ul. Cukrowa 12, 71-004 Szczecin
tel.: 91 444 34 71
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© NiUS Radio Uniwersytet Szczeciński wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry